Az 5. a osztályosok egy szép őszi délutánt töltöttek el a Derecskei Gyümölcsösben, ahol kertpedagógiai foglalkozáson vettek részt.
Bozsik focitorna Zsáka
Itt van az ősz, itt van újra!
Bozsik focitorna
Halacska-nap szeptember
2018. szeptember 27-én Halacska-napot tartottunk mindkét iskolaépületünkben. A tanulók a szüret témaköréhez kapcsolódva hagyományőrző és kézműves foglalkozásokon vehettek részt.



