Tanulmányi kirándulás 3. osztály

A 3. a osztály Debrecenben töltött egy élményekben gazdag szép napot tanulmányi kirándulás keretében. Első úticélunk a debreceni Nagytemplom látogatása volt, ahol múzeumpedagógiai foglalkozás keretében ismerkedhettek meg a tanulók a Nagytemplom múltjával, az ott zajlott történelmi eseményekkel, híres látogatóinak névsorával. Volt szerencsénk bejárni a templom belső tereit, megtekintettük a vizsolyi biblia ott kiállított, eredeti példányát, és felmentünk a déli torony legfelső szintjére, ahonnan csodálatos kilátás nyílt a városra.
Ebéd után az Agóra Tudományos Élményközpontban vártak bennünket több tartalmas, tudás alapú, játékban gazdag előadással. A Zenélő villámok és a Daloló madárvilág előadásokat tekintettük meg a gyerekekkel, az előadások között pedig interaktív játékokkal játszottak diákjaink. Nagyon jól éreztük magunkat, az itt látottakat tanulmányaik előrehaladtával biztosan kamatoztatni fogják diákjaink.
 
A bejegyzés megosztása: