Térítési díj fizetés
Farsangi időpont változás
Szülői értekezletek a Petőfi úti épületben
Szülői értekezletek a Dózsa úti épületben
Tanítás nélküli munkanap
III. Sulyok Református Bál
Adventi gyertyagyújtás a főtéren
Advent harmadik vasárnapján iskolánk 1. és 2. osztályos tanulói is előadták ünnepi műsorukat városunk főterén.
Szelektív hulladékgyűjtés
Decemberben iskolánkban bevezetésre került a szelektív hulladékgyűjtés. A gyerekek játékos formában megismerték a hulladékgyűjtés szabályait, majd az osztálytitkárok átvették a tantermi gyűjtőedényeket.






