
Iskolánkban a 7. osztályosok élménydús PPT-bemutatóval és személyes beszámolóval idézték fel székelyföldi utazásuk emlékeit az alsóbb évfolyamok számára, akik várhatóan a következő években indulnak hasonló kirándulásra. A programot egy izgalmas vetélkedő színesítette, ahol a résztvevők emléklapot és stílusosan erdélyi sót …