
A vasárnapi istentiszteleten Balogh Sándor lelkipásztor a fenntartó Komádi Református Egyházközség nevében köszöntötte intézményünk pedagógusait: „A jó cselekvésében pedig ne fáradjunk el, mert a maga idejében aratunk majd, ha meg nem lankadunk.” (Galata 6:9) Az igei köszöntés után virággal és …


